[smartslider3 slider=7]

مجتمع فرهنگی هنری خرامه دارای دو طبقه سالن اجتماعات ۲۵۰ نفره، کلاس‌های آموزشی، نگارخانه و قسمت اداری است که سال گذشته قسمت اداری، کلاس‌های آموزشی و نگارخانه آن به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر؛ صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در سفر یک روزه خود به خرامه از مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفت.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با توجه به ظرفیت مجتمع و کمبود فضاهای فرهنگی هنری در این شهرستان، تجهیز سالن این مجتمع جهت پخش فیلم سینمایی در قالب سینما تک را به هنرمندان و شهروندان این شهرستان وعده داد.

صابر سهرابی گفت: این پروژه از سال ۹۰ در زیربنایی با ۱۷۵۰ مترمربع آغاز شد که تاکنون پیشرفت فیزیکی آن بیش از ۷۲ درصد بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: در این مجتمع دو طبقه سالن اجتماعات ۲۵۰ نفره، کلاس‌های آموزشی، نگارخانه و قسمت اداری دارد که سال گذشته قسمت اداری، کلاس‌های آموزشی و نگارخانه آن به بهره‌برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان در این پروژه هزینه شده است و برای اتمام آن نیاز به بیش از دو میلیارد تومان اعتبار است.

سهرابی همچنین در این سفر یک روزه، به همراه استاندار فارس در نشست شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.