به گزارش روابط عمومی موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر، عبدالجبار کاکایی دبیر جشنواره شعر و ترانه “همه برای ایران” با اعلام این خبر، اظهار داشت: کمیته ملی المپیک و موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر با هدف تولید سرودهای پهلوانی و قهرمانی، فراخوان گرد آوری آثار را در بهمن ماه سال گذشته منتشر کردند. این کار از طریق کنفرانس مطبوعاتی و طراحی پوستر جشنواره شعر و ترانه “همه برای ایران” صورت پذیرفت.
وی افزود: این فراخوان تخصصی برای تولید تصنیف و سرود با استقبال شاعران ترانه سرا همراه شد و بیش از یکصد و بیست شاعر با ارسال آثار در این جشنواره شرکت کردند که پس از ارزیابی و داوری آثار سه شاعر برگزیده و دو شاعر شایسته ی تقدیر شناخته شدند.
کاکایی تصریح کرد: برگزیدگان این دوره به ترتیب خدابخش صفا دل از نیشابور، مجتبی خرسندی از قم و امیر علی سلیمانی از تهران بودند. آثار وحید کیانی از ایذه و افسانه سادات حسینی از مشهد نیز آثاری شایسته ی تقدیر بود.

دبیر جشنواره شعر و ترانه همه برای ایران گفت: همچنین آثار بیست شاعر دیگر شایسته ی چاپ در مجموعه شعر همه برای ایران شناخته شد که این کتاب نیز چاپ و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.