وبینار توسعه فضاهای فرهنگی در کشور ترکیه برگزار می شود

21 شهریور 1400 - 12:55
0

وبینار توسعه فضاهای فرهنگی در ترکیه از سلسله وبینارهای تجربه کشور‌ها در توسعه فضای فرهنگی و هنری چهارشنبه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود.

به گزارش موسسه کمک به فرهنگ توسعه و هنر، در این وبینار کوروش مقتدری وابسته فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایرانی در استانبول، رضا همتی راد هنرمند و طراح فضاهای هنری و فرهنگی و فاتح عمر اوغلو مدیر مرکز هنری شهرداری منطقه فاتح استانبول به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع توسعه فضاهای فرهنگی در ترکیه خواهند پرداخت.

ابوالحسن خلج منفرد رئیس مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مدیریت این وبینار را بر عهده داشته و بهرام جمالی استاد دانشگاه از مهمترین میهمانان این نشست خواهد بود.

موضوعات مورد بحث در این وبینار ساز و کاربهره برداری از بناهای تاریخی به عنوان فضاهای فرهنگی بررسی چرخه اقتصادی و صادرات فرهنگ و هنر در کشور ترکیه است.
شایان ذکر است؛ این وبینار روز  چهارشنبه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/tfarhang.ir/fazahayefarhangi به وبینار بپیوندند.

پوستر این وبینار را از طریق کلیک روی این لینک می توانید مشاهده کنید.