[smartslider3 slider=8]

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر در بازدید از ساختمان در حال بازسازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر برای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی هنری در اصفهان تلاش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه کمک بهِ توسعه فرهنگ و هنر، امین عارف نیا عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر ۲۳ مرداد از ساختمان در حال بازسازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بازدید و در جریان روند بازسازی و تعمیر آن قرار گرفت.

عارف نیا در این بازدید با بیان اینکه در مراحل پایانی عملیات بهسازی، نوسازی و بازسازی ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان قرار داریم، اظهار امیدواری کرد: به‌زودی و در هفته دولت این ساختمان افتتاح شود و بتوان در فضای مناسب‌تری به اصحاب فرهنگ و هنر، علاقه‌مندان و ذی‌نفعان فعالیت‌های فرهنگی هنری خدمات لازم را در حوزه‌های مختلف ارائه داد.

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر افزود: این ساختمان در زیربنایی بیش از ۴۵۰۰ مترمربع در ۵ طبقه مهیا شده و بخش‌های مختلف این اداره کل در آن مستقر و به ایفای وظایف خود خواهند پرداخت.

وی از اصفهان به‌عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی که نقش بسیار مهمی در حوزه صیانت از هنرهای اسلامی و سنتی دارد، یاد کرد و گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در فضاهای فرهنگی هنری که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راهبری می‌کند برای ارتقای خدمات در این حوزه‌ها تلاش فعالیت دارد.

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر خاطرنشان کرد: ما نیز به نوبه خود برای بهبود فعالیت‌های فرهنگی هنری در اصفهان با ارتقای کیفیت خدماتی که در مجتمع‌های فرهنگی هنری و فضاهایی که از پیش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان بنا کرده تلاش لازم را انجام داده و امیدواریم نقش‌آفرینی خوبی را داشته باشیم.