به گزارش روابط عمومی موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر این تفاهم‌نامه میان امین عارف‌نیا مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر و محمود مرتضایی‌فرد مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگي كشوري به امضا رسید.
بر اساس این تفاهم‌ نامه موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر، امکان بهره‌مندی از خدمات فرهنگی، رفاهی و گردشگری سلامت‌محور را برای بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری و کارکنان شاغل صندوق بازنشستگی کشوری در مجموعه هاي تابعه فراهم خواهد نمود.

تکریم بازنشستگان، فرصتی ارزشمند
امین عارف‌نیا در آيين انعقاد این تفاهم‌نامه اظهار داشت: ارائه خدمت به بازنشستگان فرصتی ارزشمند و مغتنم است و خوشحالیم که با همکاری اداره كل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق می‌توانیم از این پس در این حوزه به ارائه خدمات بپردازیم.
مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر، با اشاره به اهداف این موسسه در عرصه فرهنگ و هنر ، توسعه خدمات فرهنگي، آموزشی و گردشگری در کشور را ازمهمترين اهداف موسسه برشمرد و گفت: این تفاهم‌نامه گام نخست در تفاهم میان موسسه و صندوق بازنشستگی کشوری خواهد بود.
وی ادامه داد: براساس تفاهم‌نامه موجود، بازنشستگان از تورهای یک‌روزه سلامت‌محور در مجتمع پذیرایی، اقامتی و تفریحی آدران و خدمات اقامتي در هتل فرهنگ و هنر مشهد بهره‌مند خواهند شد که در این تورهای یک روزه رویدادهای فرهنگی و هنری نیز تعریف شده است.

آغاز سفرهای سلامت‌محور بازشستگان
محمود مرتضایی‌فرد نیز در آيين امضای این تفاهم‌نامه تصریح کرد: راهبرد جدید صندوق بازنشستگی کشوری امضای تفاهم‌نامه‌هایی خواهد بود که به ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و گردشگری باشند و هم‌زمان سلامت‌محور نیز باشند.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: سفرهای سلامت‌محور بازنشستگان با این تفاهم‌نامه کلید خواهد خورد و در مراحل بعدی این سفرها در کشور گسترش خواهند یافت.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، سفرهای تفریحی در کشور فعلا ادامه نخواهند یافت و آغاز سفرهای سلامت‌محور هم‌زمان با عید غدیر خواهد بود.